Sprzedawca w sklepie (umowa o pracę lub umowa zlecenie)

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Czwartek, 28 Marzec, 2024  15:05

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Handel
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Książeczka sanepidowska
  • Płaca brutto min.:3600 zł
  • Płaca brutto max.:4200 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: DELFIN

Opis oferty pracy

Sieć Delfin to polski pracodawca z dużym potencjałem rozwojowym. Tworzymy zgrane zespoły na placówkach handlowych. Stawiamy na pozytywne relacje w codziennej pracy. Na każdym kroku dzielimy się wiedzą branżową i dobrymi praktykami.
Dołącz do nas!

Miejsce pracy: placówki handlowe w zależności od zapotrzebowania
(Nowa Wieś, Malec, Osiek, Witkowice, Wieprz, Polanka Wielka)

Stanowisko:
• Sprzedawca kasjer (praca na stałe)
• Pomoc sprzedawcy (praca dodatkowa)

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę zlecenie na czas przyuczenia - 25,50 zł/h
- umowa o pracę (w przypadku chęci zatrudnienia na stałe)
- stawka podstawowa + premie uznaniowe (uop)
- wsparcie opiekuna na każdym etapie zatrudnienia
- upominki świąteczne
- paczki okolicznościowe

Zakres obowiązków:
- obsługa klienta i kasy fiskalnej
- dbanie o sklep zgodnie ze standardami sieci Delfin
- utrzymywanie czystości w miejscu pracy
- ekspozycja towarów na sali sprzedaży

Oczekiwania:
- doświadczenie w pracy w sklepie spożywczym
- aktualna książeczka sanepidowska
- osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności
- elastyczność do pracy na każdym dziale, w systemie dwuzmianowym i w weekendy (sobota i niedziela)

Jeśli jesteś zainteresowana/y - zgłoś się do nas!
Porozmawiajmy o współpracy.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Osiek w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Handel

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
DELFIN
Konto firmowe
Na Lento.pl od 02 sie 2020
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków